Üyelerimize Davet
Geleceğimizin Çocukları Vakfı'nın duyarlılıkları ile her zaman yanında olan, yardımlarını esirgemeyen değerli üyelerine katkılarından dolayı teşekkür sertifikaları verilen gecede Uğur Antik'in bağışladığı eserler Sn. Cem DAVRAN tarafından mini bir müzayede ile satıldı. Sertifikalar siyaset, iş ve eğitim alanında önde gelen değerli isimleri tarafından takdim edildi.
 
Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Sn. Oğuz SATICI; kurulduğumuz günden beri çocuklarımıza destek sağlayan Darülaceze Genel Müdürü Sn. Avukat Tayfun KARALİ'ye ve organizasyonlarımızda gönüllü destek sağlayan Sn. Salih KARA'ya plaketlerini verdi.
İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Ömer BALIBEY, vakfımızda bakılan çocukların, en çok bakımını üstlenen değerli üyemiz Sn. Hande AYDINALP'e kurulduğu günden beri destek veren Sn. Merih TURAN'a, Nejat BİÇE'ye ve Aslı ERGENÇ'e plaketlerini takdim etti.
 
Vakfımızın en genç, en hassas dört tatlı üyesi Robert Koleji öğrencileri İpek HAMZAOĞLU, Eylül KAYIN, Erzen EREZ ve Tuçe AKSOY okulda yaptıkları kekleri satarak kazandıkları parayı, o gece bağış yaptılar. Ama seneye plaket kazanmak için daha çok çalışma sözü verdiler.
İstanbul-Fatih Belediye Başkanı Sn. Dr. Mustafa DEMİR Edirnekapı Çocuk Yuvamızı ziyaret etti. Bugüne kadar yapılan yardımların devam edeceğini söyledi ve sözünü tuttu. Evimizin her türlü bakım ve onarım işlerine büyük destek verdi.
 Yaz Tatili Programları
Korunmaya muhtaç çocuklarımızın yatılı bakım ve eğitimleri için çalışmalar yapan vakfımız sınıfını geçerek teşekkür ve takdir alan 80 çocuğumuzu Bursa'da Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Spor ve İzcilik Okulu kampına gönderdi. Oradan bir çok yapılan aktivitelerde ve yarışmalarda ödüller aldılar ve çok mutlu olarak döndüler.
 Yurtlardan Üniversiteye
Bodrum Clup Flipper tatilköyü 2004-Ekim ayı içerisinde bizlere tanıdığı kontenjandan; 10 gün boyunca 22 üniversite öğrencimiz ve 20 öğretmenimiz gönüllerince tatil yaptılar.
 Yılbaşı Partisi 2005
2005 yılı partimiz Halkalı Erkek Yetiştirme Yurdu'nda yapıldı. NIKE'ın bağışladığı spor ayakkabılar ve Red STAR'ın bağışladığı kot pantolonlar üyelerimiz tarafından hediye edildi.