Misyonumuz
Korunmaya muhtaç çocuklarımızın yaşadıkları travmaların üstesinden gelmelerine yardımcı olacak Entegre Çocuk Bakım Sistemini bütün yurtlarda uygulayabilmek ve eğitimlerini sürdürebilecekleri yaşam alanları sağlamak, topluma fiziksel ve ruhsal açıdan sağlıklı bireyler kazandırmaktır.

  Vizyonumuz

Tüm Türkiye'deki korunmaya muhtaç çocukların bakımında, kendi yurtlarımızda uyguladığımız Entegre Çocuk Bakım Sisteminin uygulanmasını sağlamaktır. Aynı zamanda ekonomik sıkıntılardan dolayı sokakta çalıştırılmak zorunda bırakılan çocukların ailelerine maddi-manevi destek sağlayarak, aileyi korumak suretiyle çocukların sokakta çalıştırılmalarına engel olmaktır. Ve Hepsinden önemlisi; bütün çocukların mutlu özgüvenleri tam bireyler olarak yetişmeleri için bu konudaki eksikliklerin giderilmesi ile ilgili çalışmalar yapmaktır.

Müge Çelebican (Yönetim Kurulu Başkanı)

Bir çocuğun yeri sokaklar olabilir mi?
Olamaz diye düşündük ve yola çıktık. Bu uzun ince bir yol olmakla birlikte onların en iyi şekilde yetiştirmekte hepimize düşen bir görev.
Bizlerle yaşamaya başlamadan önceki hayatlarında geçirdikleri olumsuzlukları unutturmayı, kendilerini güvende hissetmelerini sağlamayı en önemli çalışmalarımızdan biri olarak gördük. Ve birçok minik yürek için güzel bir geleceğin temellerini attık.
Bir çocuk evde ve okulda hayata hazırlanmalıdır. Bu hakları olmayanlar için bir görev üstlendik. Onlara mutlu yaşayabilecekleri sıcak bir ev, eğitim imkânı, kendilerini özgürce ifade edebilecekleri bir ortam sağladık.
Şu anda ve her zaman bizlerin düşüncesi Artık Çocuklar Sokaklarda Çalışmasın ve Yaşamasındır. Bunu sağlamakta hepimizin önceliği olmalıdır.
Aksi halde geleceğimizde karşımıza kötü yetişmiş nesiller çıkacaktır.
Bu önemli sorumluluğu birlikte paylaşmak dileği ile……